Wyszukaj części dla swojego samochodu - ponad 85 000 sztuk

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem, prosimy takze zapoznać się z kosztami wysyłki oraz regulaminem.

O Firmie

Głównym zadaniem stacji jest demontaż i złomowanie pojazdów wycofanych z użytku (ze względu na stan techniczny i wiek pojazdu) oraz samochodów nie nadających się do dalszego użytkowania (powypadkowych).  Zadaniem dodatkowym jest sprzedaż używanych części samochodowych. 

Firma współpracuje z innymi przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem i mającymi ustalony standard ochrony środowiska w ramach systemu ARES. Stacje demontażu współpracujące w ramach ARESa używają ujednoliconego oprogramowania:

  • wspierającego odbiór samochodów i tworzenie rejestru danych o przyjmowanych samochodach
  • dokumentującego kolejne etapy procesu demontażu
  • ułatwiającego zarządzanie magazynami
  • tworzącego bazę danych o zespołach, częściach, materiałach, uzyskiwanych z procesu

Firma zrzeszona jest w Forsie tj. Stowarzyszeniu “Forum Recyklingu Samochodów”. Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz rozwoju recyklingu samochodów w Polsce, w szczególności w zakresie techniki, ekonomiki i ochrony środowiska naturalnego. Pod określeniem "recykling samochodów" należy rozumieć takie postępowanie z samochodami od etapu ich projektowania do wycofania z eksploatacji oraz unieszkodliwienia, aby nie zagrażały one środowisku naturalnemu, a jednocześnie aby użytecznie wykorzystać części i materiały w nich istniejące.

Firma angażuje się w rożnorodne inciatywy dotyczace recyklingu. Na szczeblu lokalnym Stacja Demontażu Pojazdow Cadilak współpracuje m. in. ze Starostwem Wielickim i Starostwem Proszowickim i Szkołą Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Dodatkowo kilkukrotnie w ciagu roku proces recyklingu samochodów odbywajacy sie w Cadilaku obserwuja studenci Wydzialu Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej z Krakowa.

Wielka nobilitacją firmy i potwierdzeniem jej znaczenia bylo zwiedzanie Stacji Demontażu Pojazdow w grudniu 2011 przez przedstawicieli recyklerów samochodów z jedenastu krajów Europy, przedstawicieli Ministerstwa Środowiska, Izby Przemysłowo Handlowej Gospodarki Złomem, Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego i Zarządu Stowarzyszenia FORUM Recyklingu Samochodów oraz Panią Artemis Hatzi Hull z Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej.

Prezentacja Stacji Demontażu Pojazdów była jednym z punktów konferencji na temat problemów i rozwiązań systemu recyklingu samochodów zorganizowanej w ramach polskiej prezydencji w Unii Europejskiej.


P.U.H.P CADILAK Iwona Grzesik

Adres:
32-700 Bochnia
ul. Partyzantów 37
woj. małopolskie, Polska
Kontakt:
(14) 6119710, 6124759
+48 500815500

Zobacz w Mapach Google

P.U.H.P CADILAK Iwona Grzesik

Adres:

32-700 Bochnia
ul. Partyzantów 37
woj. małopolskie, Polska

Kontakt:

tel. (14) 6119710, (14) 6124759
tel.kom. +48 500815500
e-mail: biuro(at)cadilak.pl

Godziny otwarcia:

okres letni: 8-17
okres zimowy: 8-16
soboty (cały rok): 8-14

Sklep ALLEGRO:

tel.kom. +48 887222525
e-mail: sklep_allegro(at)cadilak.pl